PIELGRZYMKA

LOTNICZA DO WŁOCH z okazji 50 rocznicy śmierci św. OJCA PIO
DO OJCA PIO I OJCA DOLINDO


NEAPOL – POMPEJE – PIETRELCINA – ALBEROBELLO - SAN GIOVANNI ROTONDO - MONTE SAN ANGELO - BARI

WSZYSTKO W CENIE


Dzień 1: Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godz. 12.00, wylot godz. 14.25, w Neapolu godz. 16.30. Transfer do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, zwiedzanie Neapolu, m.in. spacer uliczkami słynnej i bardzo charakterystycznej dla tego miasta dzielnicy San Gregorio Armeno, nawiedzenie Katedry św. Januarego oraz Kościoła Matki Bożej z Lourdes i św. Józefa do grobu ks. Dolindo Ruotolo. Przejazd do Pompei – zwiedzanie miasta zasypanego przez Wulkan Wezuwiusz, następnie Bazylika Matki Bożej Różańcowej. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Pietrelciny.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Pietrelciny – miasteczko związane z dzieciństwem oraz życiem duchowym św. Ojca Pio. Następnie przejazd do Arbelobello – miasteczko bardzo charakterystyczne, zbudowane z domków tzw. trulli, wpisane na listę UNESCO. Obiadokolacja i nocleg w San Govanni Rotondo.
Dzień 4: Śniadanie, nawiedzenie Sanktuarium św. Ojca Pio w San Giovanni Rotondo oraz miejsc związanych z jego działalnością : Dom Ulgi w Cierpieniu, klasztor, Kościół MB Łaskawej, muzeum pamiątek. Po południu przejazd na Monte San Angelo, gdzie znajduje się jedyny kościół Grota św. Michała Archanioła, niepoświęcony ręką ludzką. Powrót na obiadokolację i nocleg do San Giovanni Rotondo.
Dzień 5: Śniadanie, przejazd do Bari: Bazylika św. Mikołaja, następnie na lotnisko, odprawa godz. 14.15, wylot godz. 16.15, we Wrocławiu godz. 18.15.Cena zawiera:

  • 4 noclegi w hotelach***, pokoje 2-os. z łazienkami
  • śniadania i obiadokolacje wg programu
  • przejazd lokalnym autokarem turystycznym
  • przelot samolotem wg powyższego programu, Wrocław – Neapol, Bari - Wrocław
  • ubezpieczenie NNW i Kl Signal Iduna Travel do 10 000 €
  • opieka pilota – przewodnika na całej trasie pielgrzymki
  • opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 
  • opłaty wjazdowe do miast, przewodnicy lokalni, bilety wstępów oraz zestawy słuchawkowe na całej trasie

UWAGA:

W cenie przelotu jest bagaż podręczny 10 kg oraz torebka podręczna. Dla chętnych istnieje możliwość dokupienia bagażu głównego 20 kg w cenie 250 zł. w dwie strony. Bagaż można zakupić np. jeden na dwie podróżujące osoby. Chęć zakupienia bagażu należy zgłosić przy zapisach.


Dopłata do pokoju 1 – osobowego (opcjonalnie) 350 zł


​​​​​​​


Termin:

14.09 - 18.09.18

REZERWUJ

2400 zł