PIELGRZYMKA LOTNICZO - AUTOKAROWA

RZYM – WATYKAN – MONTE CASSINO - POMPEJE - SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO – MANOPELLO - CASCIA – ASYŻ - FLORENCJA

Dzień 1: Spotkanie na lotnisku we Wrocławiu o godz. 10.00, wylot godz. 12.15, w Rzymie godz. 14.20, transfer do hotelu (Fiuggi), obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Po śniadaniu przejazd do Watykanu, nawiedzenie Bazyliki św. Piotra oraz Plac św. Piotra wraz z modlitwą przy grobie św. Jana Pawła II. Następnie Rzym starożytny: Piazza Navona, Pantheon, Koloseum z zewnątrz, Forum Romanum. Przejazd metrem do Fontanny di Trevi oraz Schodów Hiszpańskich. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika św. Pawła za Murami oraz Bazylika Santa Maria Maggiore. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd na Monte Cassino, Bazylika św. Benedykta i św. Scholastyki oraz spacer na Cmentarz Żołnierzy Polskich. Następnie przejazd do Pompei - Bazylika Matki Bożej Różańcowej. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.
Dzień 5:
Po śniadaniu zwiedzanie miejsc, gdzie żył Św. Ojciec Pio: grób ojca Pio, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał, Szpital Ulgi w Cierpieniu, muzeum pamiątek. Po południu przejazd do Monte San Angelo - gdzie znajduje się jedyny kościół- grota św. Michała Archanioła, niepoświęcony ręką ludzką. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 6:
Śniadanie, przejazd do Manopello – sanktuarium, w którym znajduje się cudowne oblicze Jezusa tzw. Volto Santo. Następnie przejazd do miejscowości Cascia- urocze, umbryjskie miasteczko położone na wzgórzu, związane z życiem i działalnością św. Rity. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Asyżu.
Dzień 7: 
Śniadanie, całodniowe zwiedzanie Asyżu - Bazylika św. Franciszka oraz Kościół św. Klary, spacer uliczkami uroczego miasteczka średniowiecznego. Następnie nawiedzanie Bazyliki Santa Maria degli Angeli, gdzie znajduje się Porcjunkula, miejsce powołania Zakonu Franciszkanów. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Florencji.

Dzień 8: . Śniadanie w hotelu, przejazd do Florencji, dojazd pociągiem do centrum, całodzienne zwiedzanie miasta. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju, powrót nocny.
Dzień 9: Przyjazd na miejsce w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera:

  • 7 noclegów w hotelach, pokoje 2- os. z łazienkami,
  • śniadania i obiadokolacje wg programu,
  • przelot samolotem Wrocław - Rzym, realizacja programu autokarem,
  • ubezpieczenie NNW i Kl Signal Iduna Travel do 10 000 €,
  • opieka pilota – przewodnika na całej trasie pielgrzymki, opieka duchowna,

Cena nie zawiera:

  • wszelkie opłaty związane z realizacją programu, m.in: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu, przewodnicy lokalni, wjazdy do miast, podatki turystyczne w hotelach, zestaw słuchawkowy na całej trasie, komunikacja miejska, płatne u pilota 100 €/os.
  • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os.

tERMIN:

06.10 - 14.10.18      POZOSTAŁO 17 MIEJSC

REZERWUJ

2290 zł