PIELGRZYMKA AUTOKAROWO - LOTNICZA

KAHLENBERG - VICENZA – PADWA - RAWENNA – LORETO – MANOPELLO – LANCIANO - SAN GIOVANI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO – POMPEJE - MENTORELLA – RZYM – WATYKAN

Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca w Warszawie o godz. 05.00, bezpośredni przejazd przez Czechy w okolicę Wiednia (800 km)– na Wzgórze Kahlenberg, wys. 484 m n.p.m. Z tego miejsca w 1683 roku Król Polski Jan III Sobieski dowodził zwycięską bitwą o Wiedeń z Turkami. Nocleg (obiadokolacja we własnym zakresie).

Dzień 2: Śniadanie i wyjazd w dalszą podróż przez Austrię do Włoch do miejscowości Vicenza, krótkie zwiedzanie starówki miasta Vicenza oraz Sanktuarium Matki Bożej z Monte Berico. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3: Śniadanie, nawiedzenie Bazyliki św. Antoniego w Padwie, przejazd do Rawenny - miasto które może poszczycić się aż ośmioma zabytkami wpisanymi na listę UNESCO, zwiedzanie: Basilika San Vitale z unikatowymi freskami z VI w. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rimini.
Dzień 4: Śniadanie, przejazd do Loreto, zwiedzanie Bazyliki MB Loretańskiej z relikwiarzem Domku Rodziny Świętej. Następnie przejazd do Manopello, miejsca gdzie znajduje się cudowny wizerunek Chrystusa, „Volto Santo – Chusta z Manopello”. Przejazd do Lanciano – miejsce cudu eucharystycznego. Obiadokolacja i nocleg w San Giovanni Rotondo.

Dzień 5: Po śniadaniu zwiedzanie miejsc związanych ze św. Ojcem Pio: grób ojca Pio, kościół, cela, krucyfiks, konfesjonał, Szpital ulgi w Cierpieniu. Udział w nabożeństwie. Po południu wyjazd na Monte San Angelo, gdzie znajduje się jedyny kościół - Grota św. Michała Archanioła, niepoświęcony ręką ludzką. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie, przejazd do Pompei – Bazylika MB Pompejańskiej, następnie przejazd do miejscowości Mentorella - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej, ulubione miejsce św. Jana Pawła II. Obiadokolacja, nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 7: Po śniadaniu przejazd do Rzymu: Bazylika św. Pawła za Murami. Przejazd do Watykanu, zwiedzanie Bazyliki św. Piotra wraz z modlitwą przy grobie św. Jana Pawła II. Po południu zwiedzanie Rzymu: Fontanna di Trevi oraz Schody Hiszpańskie. Obiadokolacja i nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 8: Śniadanie, dalsze zwiedzanie Rzymu: Bazylika Św. Jana na Lateranie oraz Święte Schody, Bazylika Santa Maria Maggiore oraz część Rzymu starożytnego: Piazza Navona, Pantheon, Koloseum z zewnątrz, Forum Romanum. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 9: Śniadanie w hotelu (lub w formie pakietu), transfer na lotnisko, wylot do Warszawy.

 

Cena zawiera:

  • 8 noclegów w hotelach, pokoje 2-, 3-os. z łazienkami
  • 8 śniadań
  • 7 obiadokolacji
  • przejazd autokarem (wc, klimatyzacja, cafe bar, video)
  • ubezpieczenie NNW i Kl Signal Iduna Travel do 10 000 €
  • opieka pilota – przewodnika na całej trasie pielgrzymki
  • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  • przelot samolotem Rzym - Warszawa

 

Cena nie zawiera:

  • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety metra i wjazdy do miast,  przewodników miejscowych wraz ze słuchawkami, koszt: 80 €

 

termin:

28.09 - 06.10.18         POZOSTAŁY 4 MIEJSCA

REZERWUJ

2590 zł